نمایش اخبار

در سازمان آتش نشانی پایتخت
جلسه شوراي مديران بازرسي حوزه خدمات شهری برگزار شد 1397/9/3جلسه شورای مدیران بازرسی حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و معاون سازمان بازرسی در حوزه خدمات شهری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهردرای تهران؛ در این جلسه که جمعی از مدیران بازرسی سازمان ها، شرکت ها و ادارات کل معاونت خدمات شهری نیز حضور داشتند، مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی ضمن ارائه گزارشی در مورد عملكرد سازمان متبوع خود، به دستاوردهای این سازمان در ارائه خدمات ایمنی به شهروندان و کاهش زمان طلایی در آتش نشانی مطابق با استانداردهای جهانی اشاره کرد و گفت: با توجه به تغییر سبک زندگی شهروندان و استفاده از لوازم قابل اشتعال در ساختمان ها و همچنین اجرای نماهای غیر قابل نفوذ در هنگام ساخت و ساز ، رعایت دستورالعمل ها و ضوابط آتش نشانی برای کلیه ساختمان های سطح شهر الزامی می باشد.

وی در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص شرایط فعلی سازمان آتش نشانی و همكاری و تعامل با سازمان بازرسی شهرداری تهران پرداخت.

رحمان نژاد معاون سازمان بازرسی در حوزه خدمات شهری نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و خدمات پرسنل خدوم مجموعه آتش نشانی، بر همدلی بیشتر مدیران و کارشناسان، دقت در گزارش نویسی ها ، استمرار فعالیت اتاق فکر و بهره گیری حداکثری از پتانسیل علمی و تخصصی همکاران تاکید کرد و افزود: با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان، بازدید از ستادهای برف روبی و تهیه دستورالعمل های آبگرفتگی در دستور کار این معاونت می باشد.

در ادامه ی این جلسه شرایط فعلی سازمان آتش نشانی، آسیب ها و مشكلات موجود و پیش رو مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت و سپس اعضای جلسه و نیز مدیران بازرسی سازمان ها و شركت های مختلف معاونت خدمات شهری و محیط زیست درباره مصوبات جلسه ی قبل این شورا و اقدامات انجام شده و در دست اقدام به ارائه گزارش و تبادل نظر پرداختند.

رصد اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، تجهیز شرکت شهربان و حریم بان به سامانه صورت وضعیت الکترونیکی و نظارت بر وضعیت عملکردی واحدهای تابعه حوزه معاونت خدمات شهری، با توجه به نزدیک شدن فصل بودجه بندی ، از مهم ترین مصوبات این نشست بود.تعداد بازدید: 172

print