نمایش اخبار

بازدید جانشین و معاون سازمان بازرسی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی 1397/8/2ایرانشاهی جانشین سازمان بازرسی به همراه بزمونه معاون فنی و عمرانی سازمان، از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی و به نقل از دفتر معاونت فنی و عمرانی ، بزمونه معاون فنی و عمرانی سازمان روند پیشرفت پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی و علل تاخیر در تکمیل پروژه را مورد بررسی قرار داد و گفت: شهرداری منطقه 18 می بایست به تعهدات خود بعنوان بهره بردار جهت رفع معارض ملکی عمل نماید تا پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

بزمونه دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و همچنین آزادراه تهران- ساوه که باعث حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 را از نتایج مهم بهره برداری از این پروژه بزرگراهی عنوان  و بر ضرورت تکمیل هر چه سریع تر عملیات اجرایی آن تاکید کرد. 
وی همچنین خاطر نشان کرد: طرح مسقف نمودن بخشی از پروژه در محدوده بازار آهن و استفاده از فضای فوقانی تندرو جهت کاربرهای مختلف توسط سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران در دست بررسی می باشد.

ایرانشاهی جانشین سازمان بازرسی نیز ضمن بازدید از عملیات اجرائی و استماع توضیحات معاون سازمان و مسئولین و  مدیران پروژه، در خصوص  گود موجود در مجاورت رودخانه کن اظهار داشت: گود موجود باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شده و اقدامات لازم به منظور پایدارسازی و ایمن سازی آن انجام پذیرد. در همین راستا لازم است معاونت فنی و عمرانی سازمان ضمن بررسی فنی موضوع، گزارش کامل و جامعی تهیه و ارسال نماید. 
بر اساس این گزارش، قدوسی نژاد بازرس سازمان مهندسی و عمران شهر  تهران و جمعی از مدیران ، کارشناسان ، عوامل نظارت و پیمانکار نیز در این بازدید حضور داشتند.

گفتنی است جانشین سازمان بازرسی در ادامه به کارخانه تولید آسفالت شماره 9 سازمان مهندسی و عمران شهر تهران واقع در بزرگراه فتح رفت تا از نزدیک در جریان آخرین وضع تجهیزات و مشکلات کارخانه ، میزان تولید آسفالت و همچنین نیازهای این واحد به منظور بهره وری حداکثری قرار گیرد.
تعداد بازدید: 167

print