نمایش اخبار

رئیس سازمان بازرسی از مدیرعامل سازمان زیباسازی تقدیر کرد 1397/8/2رمضان امینی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به جهت نصب تابلوهای فرهنگی با موضوع "مدرسه حسینی" در سطح شهر، از برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران ؛ همزمان با فرا رسیدن ایام محرم و صفر، تابلوهای فرهنگی "مدرسه حسینی" که منقش به تصاویری از آثار منتخب عکاسان در خصوص عزاداری های حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می باشد، در سطح شهر تهران نصب و با استقبال شهروندان و مدیران شهری مواجه شد.

در همین راستا محمدرسول سوداگر معاون اجرایی سازمان بازرسی به همراه سرپرست معاونت خدمات شهری سازمان بازرسی به نیابت از رمضان امینی با حضور در دفتر برزین ضرغامی تقدیر رییس سازمان بازرسی را به وی ابلاغ نمودند.
سوداگر در حاشیه تقدیر انجام شده گفت: بازرسی شهرداری در کنار کنترل عملکردها، اصلاح فرایندها را هم مد نظر قرار داده است و رویکرد جناب آقای امینی رئیس محترم سازمان بازرسی بر این است تا علاوه بر اینکه با عوامل متخلف برخورد و از اشتباهات پیشگیری می شود ، کارهای اثر گذار که باعث جلب رضایت و تایید شهروندان واقع می شوند نیز مورد تشویق قرار گیرد.

وی افزود: نصب تابلوهای "مدرسه حسینی" نمونه ای از فعالیت های شایسته سازمان زیباسازی بود که علاوه بر اقبال عمومی شهروندان، مورد توجه مدیران شهری نیز قرار گرفت و بنا به درخواست ریاست سازمان بازرسی از مجریان این طرح تقدیر به عمل آمد.

 

 تعداد بازدید: 158

print