نمایش اخبار

معاون اجرایی سازمان بازرسی:
ارتقاء رضایت کارکنان سازمان بازرسی اولین اولویت معاونت اجرایی است 1397/7/24محمد رسول سوداگر در جلسه ی مدیران و کارشناسان حوزه ی معاونت اجرایی گفت : با تمام توان باید در جهت ارتقاء رضایت کارکنان سازمان بازرسی تلاش کنیم و این مهم اولین اولویت این معاونت است .


به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران؛ اولین جلسه ی هم اندیشی مدیران و کارشناسان حوزه ی معاونت اجرایی با حضور سوداگر معاون اجرایی سازمان بازرسی روز دوشنبه 23 مهرماه برگزار شد.

سوداگر در این جلسه با اشاره به اهداف تشکیل معاونت اجرایی اظهار داشت : مهمترین وظیفه ی این معاونت که رئیس سازمان بازرسی نیز بر آن تأکید دارند، ارتقاء خدمت رسانی به پرسنل و افزایش رضایت مندی آنها است و باید به گونه ای عمل کنیم که همکاران داخل سازمان احساس آرامش و امنیت کنند.
وی ضمن تشکر و قدردانی از مدیران و کارشناسان حوزه های زیر مجموعه ی معاونت اجرایی از آنها خواست تا در چهارچوب قانون و ضوابط تمام تلاش خود را برای رفاه کارکنان سازمان به کار گیرند.

معاون اجرایی سازمان بازرسی به تفکیک هر یک از حوزه های زیر مجموعه به تشریح وظایف و برنامه های آنها پرداخت و افزود: در حوزه ی امور اداری کارهای بسیار خوبی انجام شده است که شاید بسیاری از همکاران از انجام این فعالیت ها بی اطلاع باشند. اطلاع رسانی و بازتاب مناسب از فعالیت های صورت گرفته و در حال انجام این حوزه موجب انگیزه در خدمت رسانی بیشتر به کارکنان می شود.
سوداگر در نظر گرفتن سرانه ی یکسان آموزشی را مهم ترین وظیفه حوزه ی آموزش مطرح کرد و اظهار داشت: کارکنانی که ساعت آموزشی گذرانده شده آنها کمتر از حد استاندارد است باید شناسایی و نسبت به آموزش آنها اقدام شود.

وی در ادامه توضیحاتی را در خصوص حوزه های مالی، اداری ، رفاهی و همچنین حوزه ی انفورماتیک، پشتیبانی، موتورپول و بازرسی کل کشور بیان داشت و تأکید کرد: هر یک از حوزه ها مشکلات و نقاط ضعف و قوت مجموعه ی خود را رصد و گزارشی از اقدامات و فعالیت های خود ارائه دهند تابا رفع نواقص و تقویت نقاط قوت خدمات مطلوب تری به پرسنل ارائه گردد.

در ابتدای این جلسه مدیران و کارشناسان حاضر در جلسه به بیان گزارشی  در خصوص فعالیت های حوزه متبوع خود پرداختند و در ادامه پیشنهادات، انتقادات و دغدغه های موجود در حوزه های کاری مطرح شد.

 


تعداد بازدید: 230

print