نمایش اخبار

بازدید معاون سازمان بازرسی از برخی پروژه های جاری سازمان مهندسی و عمران 1397/5/24معاون فنی و عمرانی سازمان بازرسی در راستای برنامه مدون بررسی و پایش فعالیتهای حوزه فنی و عمرانی، از برخی پروژه های جاری سازمان مهندسی و عمران شهر تهران بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی به نقل از دفتر معاونت فنی و عمرانی ، بزمونه ضمن بازدید از پروژه های شهید بروجردی، صیاد ، ارتش و تونل آرش اسفندیار ، عملکرد دستگاه های اجرایی در پروژه های مذکور را مورد ارزیابی قرار داد.
وی بر لزوم انجام مهندسی ارزشی و کارشناسی همه جانبه با رویکرد فنی، اقتصادی به منظور مسقف کردن بزرگراه شهید بروجردی در محدوده بازار آهن تاکید کرد.
بزمونه همچنین بررسی وضعیت گودبرداری انجام شده در محدوده پروژه شهید بروجردی و تبادل نظر در مورد پیشنهادات را مورد توجه قرار داد و خواستار اقدام اساسی در جهت رفع بحران از کل محدوده گودبرداری شد.
معاون سازمان بازرسی ضمن مذاکره مشاور پروژه صیاد، ارتش در خصوص آخرین وضعیت طرح و دسترسی های مربوطه ، بر اجرای اصولی پروژه منطبق با نقشه های مصوب سازمان مشاور و همچنین تکمیل کلیه تاسیسات و زیر ساختهای تونل آرش- اسفندیار قبل از هر گونه بهره برداری و بازگشایی طرح تاکید کرد.
وی در ادامه از کارشناسان اداره بازرسی سازمان مهندسی و عمران خواست با انجام یک برنامه ریزی کارشناسی نسبت به بررسی کلیه شیت های آزمایشگاهی پروژه شامل (بتن) میلگرد، زیرسازی، آسفالت و غیره اقدام کرده و گزارشی از وضعیت کیفی فعالیت های اجرایی تهیه نمایند.
در این بازدید کارشناسان سازمان مهندسی و عمران نیز معاون سازمان را همراهی کردند.تعداد بازدید: 247

print