اخبار سازمان

image رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران : کنترل مضاغف بر هزینه ها بصورت جدی انجام می شود

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران در حاشیه بازدید از پروژه های در دست احداث منطقه ده و فعالیت های طرح استقبال از بهار در محله و محور نمونه از کنترل مضاعف بر هزینه ها خصوصا در پروژه های عمرانی و خدمات شهری خبر داد ....

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی؛ مهندس مصطفی فیضی رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران به اتفاق مهندس حسینی شهردار منطقه ، مهندس محمدی معاون امور مناطق سازمان بازرسی شهرداری تهران ، معاونان و مدیران در تاریخ 07/02/90 در محل اجرای پروژه های عمرانی منطقه 10 حاضر شد . در این بازدید که به منظور تبیین رویکرد سازمان بازرسی و بررسی روند اجرای پروژه ها و درصد پیشرفت آنها انجام شد مهندس فیضی اجرای پروژ ه های عمرانی را گامی بلند برای توسعه منطقه در آینده نزدیک و دور برشمرد و تعامل سازنده دستگاه های اجرایی را در رفع مشکلات احتمالی ضروری دانست .

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران از روند اجرای پروژه های منطقه اظهار رضایت کرد و افزود : وظیفه بازرسی تطبیق فعالیتها با ضوابط است و کنترل مضاغف بر هزینه ها ، خصوصا در پروژه های عمرانی و خدمات شهری بصورت جدی انجام خواهد گرفت .

مهندس فیضی در خصوص فعالیت های شهرسازی خاطرنشان کرد : توجه ویژه به عملکرد و سرعت بخشیدن به کار دفاتر الکترونیک در دستور کار قرار دارد و از اولویت های معاونت شهرسازی و اداره بازرسی است .

گفتنی است در این بازدید مهندس فیضی به اتفاق مهندس حسینی شهردار منطقه از پروژه های خدماتی ، فرهنگی ، ورزشی ، ترافیکی و آموزشی مهتاب ، برادران محبی ،  ایثار ، پارک آموزش ترافیک ، حیدریان ، خانه شهیدان اقبالی ، میدان جمهوری و ... همچنین محور خیابان قزوین در طرح استقبال از بهار و محله نمونه سلیمانی ، تیموری بازدید کرد و به ارزیابی فعالیتهای انجام گرفته پرداخت .

همچنین در حاشیه این بازدید جلسه ای در دفتر شهردار منطقه برگزار شد و مهندس حسینی به تبیین اهداف و برنامه های سال 90 پرداخت و گزارشی از عملکرد سال 89 ارائه داد .تعداد مشاهده: 1658
1390/2/10
print

BizModules - UltraPhotoGallery

controls_prev
controls_toggle
controls_next
info_toggle
playlist_toggle
a