04/19/2015 - يكشنبه 30 فروردين 1394
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
اخبار سازمان
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران : کنترل مضاغف بر هزینه ها بصورت جدی انجام می شود  
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران :  کنترل مضاغف بر هزینه ها بصورت جدی انجام می شود

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران در حاشیه بازدید از پروژه های در دست احداث منطقه ده و فعالیت های طرح استقبال از بهار در محله و محور نمونه از کنترل مضاعف بر هزینه ها خصوصا در پروژه های عمرانی و خدمات شهری خبر داد ....

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی؛ مهندس مصطفی فیضی رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران به اتفاق مهندس حسینی شهردار منطقه ، مهندس محمدی معاون امور مناطق سازمان بازرسی شهرداری تهران ، معاونان و مدیران در تاریخ 07/02/90 در محل اجرای پروژه های عمرانی منطقه 10 حاضر شد . در این بازدید که به منظور تبیین رویکرد سازمان بازرسی و بررسی روند اجرای پروژه ها و درصد پیشرفت آنها انجام شد مهندس فیضی اجرای پروژ ه های عمرانی را گامی بلند برای توسعه منطقه در آینده نزدیک و دور برشمرد و تعامل سازنده دستگاه های اجرایی را در رفع مشکلات احتمالی ضروری دانست .

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران از روند اجرای پروژه های منطقه اظهار رضایت کرد و افزود : وظیفه بازرسی تطبیق فعالیتها با ضوابط است و کنترل مضاغف بر هزینه ها ، خصوصا در پروژه های عمرانی و خدمات شهری بصورت جدی انجام خواهد گرفت .

مهندس فیضی در خصوص فعالیت های شهرسازی خاطرنشان کرد : توجه ویژه به عملکرد و سرعت بخشیدن به کار دفاتر الکترونیک در دستور کار قرار دارد و از اولویت های معاونت شهرسازی و اداره بازرسی است .

گفتنی است در این بازدید مهندس فیضی به اتفاق مهندس حسینی شهردار منطقه از پروژه های خدماتی ، فرهنگی ، ورزشی ، ترافیکی و آموزشی مهتاب ، برادران محبی ،  ایثار ، پارک آموزش ترافیک ، حیدریان ، خانه شهیدان اقبالی ، میدان جمهوری و ... همچنین محور خیابان قزوین در طرح استقبال از بهار و محله نمونه سلیمانی ، تیموری بازدید کرد و به ارزیابی فعالیتهای انجام گرفته پرداخت .

همچنین در حاشیه این بازدید جلسه ای در دفتر شهردار منطقه برگزار شد و مهندس حسینی به تبیین اهداف و برنامه های سال 90 پرداخت و گزارشی از عملکرد سال 89 ارائه داد .


 
BizModules - UltraPhotoGallery
controls_prev
controls_toggle
controls_next
info_toggle
playlist_toggle
a